Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.06.2009 20:49:53 

"OUR CULT OUR PRIDE"

Úvod

 

Tak po delší době se snad pomalu vracíme zpět a doufejme i s novou vervou. Přibudou hlavně recenze na alba skupin, filmy atd. Pokuď někdo máte recenze, které byste sem rádi umístili napište nám. Music for Streetkids-taková je myšlenka stránek, takže oi a jiný žánry sou taky vítany.

MFS redakce

Pár slov na úvod

Tak nejdříve pár slov na úvod. Na českém webu se dá najít poměrně dost různých blogů a stránke zabývajících se skinheads tématikou. Bohužel jsem nikde nenašel stránky, které by byly schopny uspokojit moje požadavky. S  pár kámošema jsme se teda rozhodli pokusit se o něco vlastní. Našim cílem jsou stránky, které by se zaobírali touto tématikou více do hloubky. Stránky jsou zaměřeny převážně na "původní" vlnu skinheads a vše co souvisí s počátky a zlatým věkem této subkultůry....Pokuď vše půjde dobře měly by se čase, rozeběhnout i plnohodnotné, regulérní stránky, ale ty jsou zatím pouze v plánech....Přeji příjemnou zábavu...

 

 

Takže, stránky se teprve rozjíždějí, s trochou pýle a času se to tu snad  zaplní  .)  

Pokuď máte nějaký konstruktivní nápady ke zlepšení webu, odkazy či cokoli obraťte se buďto na mne nebo na kolegu ( SKAgulac@seznam.cz )

                                 

 

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek